تبلیغات

میلانی چزارهیک بازیکن بزرگ سرمربی میلان مقابل پرسپولیس.

یک بازیکن بزرگ سرمربی میلان برابر پرسپولیس

گنارو گتوزو به عنوان سرمربی تیم فوتبال ستارگان میلان به تهران سفر خواهد کرد.


سایت باشگاه پرسپولیس، درپی مذاکرات محمد رویانیان با مسئولان باشگاه میلان مبنی بر انتخاب یک فرد به عنوان سرمربی تیم ستارگان میلان، نام گنارو گتوزو به عنوان سرمربی این تیم امروز به باشگاه پرسپولیس معرفی شد.

میلانی‌ها با چزاره مالدینی پدر پائولو مالدینی سرمربی مطرح ایتالیایی مذاکراتی داشتند اما وی به دلیل برخی مشکلات یا برنامه ریزی‌های قبلی از همراهی تیم ستارگان میلان در این سفر عذرخواهی کرد. همچنین آریگو ساچی نیز اعلام کرد نمی‌تواند تیم ستارگان میلان را در به دلیل حضور در تورنومنت فوتبال پایه و همچنین سایر برنامه‌هایی که از قبل در نظر گرفته، در زمان سفر میلانی‌ها به ایران این تیم را همراهی کند. آریگو ساچی اعلام کرد با توجه به اینکه اغلب نفرات اعزامی به تهران شاگردان وی بوده اند تمایل زیادی داشته تا در این بازی خیریه نقشی داشته و به عنوان سرمربی تیم را همراهی کند.

پس از آن مسئولان تیم ستارگان میلان گفت و گوهایی با گنارو گتوزو داشتند که این ستاره نامدار ایتالیایی موافقت خود را با سفر به تهران اعلام داشت. گتوزو سابقه 368 بازی در سری آ ایتالیا، 72 بازی با پیراهن تیم ملی ایتالیا، 85 بازی در لیگ قهرمانان اروپا و 539 بازی با میلان در جام‌های مختلف داشته است. وی 32 بازی برای تیم اف.سی سیون سوییس به عنوان بازیکن - مربی انجام داده و فصل پیش هم سرمربی تیم پالرمو بوده است.

گتوزو در گفت و گو با نماینده مشترک دو باشگاه پرسپولیس و میلان گفته است: با توجه به اینکه عنوان این بازی صلح برای همه بوده و فلسفه برگزاری بازی‌های تیم ستارگان میلان مشارکت در امور خیریه نیز می‌باشد تمایل دارم تا در این بازی همبازیان سابقم را همراهی کنم. اینکه بخشی از عواید این بازی صرف حمایت از کودکان سرطانی می شود اقدام شایسته ای است و شنیده ام که پرسپولیس پرطرفدارترین تیم فوتبال آسیاست و امیدوارم این بازی با حضور پرشمار تماشاگران برگزار شود.

تیم‌های فوتبال پیشکسوتان پرسپولیس و میلان روز هفتم آذرماه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.منبع : moslem1387[dot]blogfa[dot]com[slash]post-400[dot]aspx

فرهنگ ورزش و سينما یک بازیکن , جدیدترین اخبار ورزشی 10 اسطوره , TEXT آث میلان, گوناگون یوونتوس به دنبال مدافع , بزرگترین وبلاگ هواداران پرشور , چشمه ساران علی افضل الصحابةالنبی, پرسپولیس ورزشی تازه ترین اخبار ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات