تبلیغات

موسسه فردوسی فرادانشتصاویر عادل فردوسی پور در پادگان نظامی
فردوسی پور مجری محبوب و مشهور تلویزیون در دو مسابقه مختلف فوتبال شرکت کرد.
عادل فردوسی‌پور پنجشنبه در دو نوبت لباس ورزشی به تن کرد و در مسابقه مختلف فوتبال به میدان رفت.

او ابتدا در یک مسابقه فوتسال به مناسبت هفته دفاع مقدس با تیم رسانه ورزش  به میدان رفته تا مقابل تیم دژبان ارتش بازی کند. این مسابقه در پایان به تساوی 2 بر 2 دست یافت. سهم عادل هم یك گل بود.

نکته جالب این است که سالن این مسابقه با حضور 4 هزار نفر از سربازهای یك دست ارتش پر شده بود. سربازهایی که اگر چه خیلی‌هاشان علاقه‌ای به فوتبال نداشتند اما به اندازه کافی از عادل فردوسی‌پور خوششان می‌آمد تا او را در زمین مورد تشویق قرار بدهند.

تیم رسانه ورزش از خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه تشکیل شده و تشکیلات مرتبی هم دارد و البته عادل فردوسی‌پور مهم ترین چهره این جمع است. مجری‌ای که حضورش گرمابخش مسابقه‌ها و جذب کننده اسپانسرهاست.

 تیم فوتبال رسانه ورزش که در مسابقات لیگ پیشکسوتان استان تهران نیز حضور دارد، عصر پنجشنبه دومین دیدار خود در یک روز را برابر تیم راه آهن در ورزشگاه اکباتان برگزار کرد که نتیجه را 2 بر یک به حریف خود واگذار کرد.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ www.seemorgh.com/sport
منبع:jamnews.ir
منبع : iranvg[dot]rozblog[dot]com[slash]post[slash]337[slash]تصاویر-عادل-فردوسی-پور-در-پادگان-نظامی[dot]html

تصاویر عادل فردوسی پور در , محبوبیت ناگهانی یک ایرانی در , عکس های جدید عادل فردوسي پور تیر , پینگ چیست و چه کار می کند , جدید ترین عکس های نرگس محمدی, تنها دانشگاه ایرانی در بین 400 , عکس رفته آزاده زارعی در موسسه ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات