تبلیغات

مجوز مربیگریمصاحبه با ياس : اولين خواننده رپ که از ارشاد مجوز گرفت

مصاحبه با ياس : اولين خواننده رپ که از ارشاد مجوز گرفت 

http://up.media4u.ir/Pictures/%DB%8C%D8%A7%D8%B3.jpg

 یاس ، اولین خواننده رپی است که به تازگی، یک تک آهنگ از او از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران دریافت کرده است.            

 یاس که مضامین ترانه هایش عمدتاً اجتماعی است و در عین حال 
  به یاد ماندنی ترین رپ های عاشقانه و ریتمیک را نیز اجرا کرده است ، به تازگی از سفر شش هفته ای به آمریکا بازگشته،سفری که به دعوت یک تشکل خیریه آمریکایی در نیویورک صورت گرفته و دلیلش، اجرای دو ترانه و کنسرت به مناسبت سال جهانی مولانا بوده است.
یاس به خوش اخلاقی و خوش برخوردی معروفه. بی نهایت خاکی و در عین حال جدیه . تو این مدت که یاس نبود، از خیلی ها شنیدم که دلشون واسه راهنمایی هاش و صمیمیتش ، تنگ شده.
هفته گذشته، یاس را بعد از دو ماه یک بار دیگه، در حالی که از مو و وزن، هر دو کاسته، دیدم و اولین عبارتی که بینمون رد و بدل شد ، تکیه کلام همیشگی یاس بود که به خاطره برای من هم تبدیل شده : عاشقتم برادر!
در فاصله ی بین بوسه "چاق سلامتی"مون تا آغاز ضبط مصاحبه، 
از همه جا گفتیم. از جریان پرشایعه "دستگیری رپرها " تا 
ترانه های جدید یاس سوژه خنده و درد دل، یک جا بودند !
یاس ، از دو ماه گذشته به عنوان "بی نظیر ترین تجربه کاری اش " یاد کرد و از جمله گفت : خیلی ها رو در این مدت دیدیم . خیلی از بچه های رپ بین المللی رو دیدم، کسانی که کمپانی داشتند و برای خودشان کار می کردند.


منبع : media4u[dot]rozblog[dot]com[slash]post[slash]113

مصاحبه با ياس اولين خواننده رپ , آموزش جودو زبان اصلی iran mashhad tak, باشگاه مدرن دانلود پورتال جامع , اسامی مربیان مجاز مدارس فوتبال , رژیم‌های بدنسازی مفید یا مضر , mlmبازاریابی شبکه ای نتورک , لیست بازیکنان منچستر یونایتد ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات