تبلیغات

قیمت هامر ایرانیهامر اچ-۳

طراحی ظاهری :

هامر جز خودروهایی است که توانست جنرال موتورز را موفق سازد ولی نه در اروپا !! هامر در اروپا از فروش و محبوبیت زیادی برخوردار نیست ولی در عوض در آمریکا اکثر افراد به آن علاقمندند .

کمپانی هامر مدل اچ-۳ را به بازار عرضه کرد تا به نوعی تعدیل کننده ی مدل اچ-۳ باشد تا افرادی مه بودجه ی خیلی زیادی ندارند نیز بتوانند هامر برانند .

طراحی ظاهری این خودرو مشابه نمونه ی اولیه ی آن (اچ-۱) میباشد که با چراغ گرد در جلو به همراه  جلوپنجره ی آلومینیومی و رینگ های اسپرت زیبا و جذاب جلوه میکند .

آیینه های کرومی به همراه گارد پلاستیکی جلو به زیبایی این خودرو می افزاید و آن را زیبا جلوه میدهد .

نمای عقب این اتومبیل دوست داشتنی نیز با بهره گرفتن از چراغ های تخت و عمودی زیبا و پر هیبت جلوه میکند .

طراحی داخلی :

داخل این خودرو از فرمی زیبا بهره مند است . دریچه های کولر این خودرو که به حالت مربع شکل هستند از کیفیت و ظاهر مناسبی استفاده میکنند که در هماهنگی کامل با سایر اجزای کابین از جمله تکمه ها و کلیدهای موجود بر روی کنسول میانی هستند که آن ها نیز از کیفیت مناسبی بهره مندند .

پوشش کرومی موجود بر روی کابین اگرچه کمی از زیبایی درون این خودرو میکاهد ولی میتوان آن را قابل قبول دانست .

غربالک فرمان این خودرو نیز از زیبایی و کیفیت مناسبی بهره مند است و پس از لمس نمودن آن احساس خوشی به شما دست میدهد .

این خودرو میتاوند امنیت و رفاه سرنشینانش را در حد توانش تامین کند تا شما بتوانید با افتخار بگویید که یک هامر سوارید !

موتور و گیربکس :

هامر اچ-۳ به یک موتور ۵ سیلندر به حجم ۳۷۰۰ سی سی مجهز است که ۲۴۷ اسب بخار نیرو تولید میکند . این موتور که از ساخته های جنرال موتورز میباشد موتوری پرتوان و پرکشش به خصوص در دورهای حدود ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ میباشد و به همین دلیل هامر با توجه به وزنش از شتابگیری مناسبی بهره مند است .

برای این خودرو به طور استاندارد گیربکس ۵ سرعته دستی و به صورت انتخابی ۴ سرعته اتوماتیک برگزیده شده که البته برای یک خودروی ۳۰۰۰۰ دلاری مدل ۲۰۰۷ ساتفاده از گیربکس ۵ دنده کمی عجیب و نامعقول است .

 

پایان سخن :

در پایان باید هامر اچ-۳ را اتومبیلی با قیمت و تجهیزات مناسب دانست که در کنارش فاکتور قدرت و خاص بودن نیز وجود دارد و میتوان راه سازنده را در کوچکتر نمودن هامر پیش بینی نمود زیرا با افزایش روزافزون قیمت بنزین و انواع سوخت ها باید شاهد نسل نوین موتورها ی کم مصرف و خودروهای آیرودینامیک باشیم .منبع : iranjeep[dot]blogfa[dot]com[slash]post-18[dot]aspx

ایران جیپ هامر اچ ۳, خ , آموزش رایگان تحلیل تکنیکال در , Hummer H2 هامر H2 تبریز بزرگترین , عشق ماشین هامر جیپ, ایران جیپ مشخصات فنی جیپ صحرا, ایران جیپ بنز G کلاس ۲۰۱۱,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات