تبلیغات

عکس طوفان اوکلاهاماتصاویر جنجالی دختر شایسته اهل آمریکا

او موفق شد از میان ۱۳ هزار شرکت کننده این عنوان را از آن خود کرده و به عنوان نماینده امریکا در رقابتهای جهانی شرکت کند.

“مالوری هاگان” دختر شایسته ایالت بروکلین موفق شد همه مراحل سخت انتخاب دختر شایسته را به خوبی پشت سر گذاشته و مقام نخست و عنوان دختر شایسته امریکا از آن خود کند. در این رقابتها دختر شایسته ایالت کالیفرنیای جنوبی “آلی راجرز” دوم و دختر شایسته اوکلاهاما “آلیسیا کلیفتن” سوم شدند.
او هنگام معرفی خود در مراسم جمله ای را عنوان کرد رسانه ها را متوجه خود ساخت. او گفت “سندی شاید سواحل مارا در نوردد اما روحمان هرگز دچار طوفان نخواهد شد.
زمانیکه نام وی به عنوان نفر برتر اعلام کشد او با آغوش باز و بوسه های ۵۰ شرکت کننده در مرحله فینال روبرو شد که این موفقیت را به او تبریک گفتند.او علاوه بر تاج نقره ای معروف مبلغ ۵۰ هزار دلار نیز بورسیه تحصیلی دریافت کرد.وی دانشجوی رشته مد و تکنولوژی است و با شعار توقف سوء استفاده جنسی از کودکان در این رقابتها شرکت کرده است .
یکی از مشخصه های این دوره از رقابتها حضور یک دختر ۱۸ ساله مبتلا به اوتیسم از ایالت مونتانا بود که با رای مردم تا مرحله نیمه نهایی بالا آمد.
این نود و دومین دوره از مسابقات انتخاب دختر شایسته امریکاست که در لاس وگاس برگزار شد.

 

 نظر یادت نره...

منبع : atoosaaa20[dot]blogfa[dot]com[slash]post-54[dot]aspx

بیا تو تصاویر جنجالی , بهترین سایت سرگرمی و عکس , جوک و طنز در حد لالیگا ☻HMdj blogfa , شهر عکس نگاهي به تاريخچه , پاتوق بچه شیعه ها, تاثیرگذارترین عکسهای خبری 2013 از , √رسانه های نوین سرگرمی های ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات