تبلیغات

طراحی داخل آرایشگاهطراحی آرایشگاه SLUNDRE در ژاپن


آرایشگاه SLUNDRE در فوکوشیمای ژاپن واقع شده است، در سال 2014 توسط معماران BHIS بازسازی شده و دارای مساحت 137 مترمربع می باشد. پروژه بازسازی بخشی از طبقه دوم یک فروشگاه در شهر ایواکی می باشد. معنی نام این سالن زیبایی "آرام و مطمئن" می باشد که توسط مالک آن نام گذاری شده است.
معنی نام این سالن زیبایی "آرام و مطمئن" می باشد که توسط مالک آن نام گذاری شده است و برگرفته از سقف و مشخصهای موجود در فضا است. فریم های فولادی، روکش های چوبی (LVL) و فضای باز به همراه  برش های الماس مانند، نوید امنیت را می دهند.

طرز ساخت عملکردهای ساختاری LVL و قاب فولادی به گونه ای است که ساختار کلی را حفظ می کند. همه LVLها یک دیوار می شود، قفسه و مبلمان ها به صورت مثلثی چیده شده اند. اگرچه از خارج صاف می باشد، اما ترکیب چند وجهی هایی فضای داخل پیچیده است و مردم فضایی را تجربه می کنند که باید از یک شکاف بزرگ چوبی به ارتفاع 5 متر عبور کنند.

 


منبع : architecturproject[dot]blogfa[dot]com[slash]post-74[dot]aspx

وبلاگ تخصصی معماری دکوراسیون , آرایشگاه کوچک من آموزش طراحی , گروه طراحی داخلی و غرفه آرایی , آرایشگاه کوچک من آموزش طراحی , Art amp Architecture طراحی آرایشگاه SLUNDRE , طراحی داخلی Interior Decoration کابینت , آموزشگاه ماهان دژ طراحی ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات