تبلیغات

شود رغمسیاستمداران لخت - لهستان: ناكامی حزب زنان لهستان در انتخابات علی رغم انتشار پوستر لخت خود + عكس زنان
انتشار تصویر عریان هفت کاندیدای انتخاباتی متعلق به حزب زنان لهستان(PK) بر روی پوسترهای تبلیغاتی این حزب، به داغ ترین موضوع گفتگو در سراسر لهستان بدل شده است. حزب زنان لهستان(PK) از آغاز سال ۲۰۰۷ اعلام موجودیت کرده و انتخابات پارلمانی ۲۱ اکتبر نخستین تجربه حزب مذکور در عرصه رقابت های سیاسی به حساب می آید. لهستانی ها به عنوان کاتولیک هایی متعصب شناخته می شوند.بنیانگذار و دبیرکل حزب زنان لهستان نویسنده ای است به نام Manuela Gretkowska که تصویر وی نیز در کنار شش کاندیدای دیگر روی پوستر انتخاباتی این حزب به چاپ رسیده. در پوستر انتخاباتی حزب زنان، کاندیداها پلاکاردی را در دست گرفته اند که روی آن نوشته شده: «حزب زنان/ لهستان یک زن است»

دبیرکل حزب زنان در پاسخ به واکنشهای کلیسا و گروه های محافظه کار می گوید: «ما زیبا، عریان و پرغرور هستیم. ما صادقانه سخن می گوییم و به گفته هایمان از صمیم قلب باور داریم. اسم این کار پ/و/ر/ن/و/گ/ر/ا/ف/ی نیست. ما می خواهیم موقعیت اجتماعی زنان لهستانی را تقویت و تثبیت کنیم.»

در بین وعده های انتخاباتی حزب زنان لهستان مواردی مثل ارائه رایگان قرص ضدبارداری، حق وضع حمل با سزارین، افزایش پزشکان متخصص بیماری های زنان و افزایش مراکز نگهداری از کودکان به چشم می خورد. البته بر اساس نظرسنجی های انتخاباتی به نظر می رسد حزب زنان لهستان نتواند با محبوبیت سه درصدی کنونی خود، از سد کسب حدنصاب محبوبیت پنج درصدی بگذرد.

توجه: در لهستان مانند سایر كشورهای اروپایی، عمل سزارین تنها به دستور پزشك انجام می‌شود و بیمار اجازه ندارد كه به جای زایمان طبیعی سزارین را انتخاب كند و آمار سزارین بیمارستان ها بررسی و در صورت بالا بودن آمار سزارین، بیمارستان جریمه سنگینی باید پرداخت كند. در ایران سزارین آزاد است و پزشكان زنان برای كسب درآمد بیماران را به انجام آن تشویق می كنند و ایران رتبه نخست دنیا را در آمار سزارین به خود اختصاص داده است و وزارت بهداشت علی رغم تذكرهای جهانی نتوانسته این آمار را پایین بیاورد.
منبع : khabarkhas[dot]mihanblog[dot]com[slash]post[slash]5

عکس سیاستمداران لهستان , عصر ارتباطات رگ به رگ شدن و پیچ , آشتیان تفرش فراهان سلام توقف , قانون بانک مقالات حقوقی و , حلقه ازدواج بیوه و ان , تحقیق در مورد علم سیاست تحقیق , وبلاگ دوستان خوب آشنایی با ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات