تبلیغات

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیکیک ادعای عجیب:ولایتی راهی مذاکرات میشود،توافق نزدیک است !
یک پایگاه خبری گزارش داد که احتمالاً رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام و مشاور رهبری در امور بین الملل راهی عمان می‌شود.به گزارش نامه نیوز، پایگاه خبری المانیتور گزارش داد که احتمالاً علی اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام و مشاور رهبری در امور بین الملل راهی عمان می‌شود.
المانیتور به نقل از منابع آگاه خبر داد که ولایتی در مذاکرات هسته‌ای میان جان کری و محمد جواد ظریف وزرای خارجه آمریکا و ایران که کاترین اشتون هماهنگ کننده 5+1 هم در آن حضور دارد، حضور خواهد یافت.
این پایگاه خبری در این باره تحلیل کرده که حضور ولایتی نشانه‌ای از نزدیک بودن توافق هسته‌ای با ایران است و اذعان کرده که مقامات ایرانی دراین باره تاکنون اظهار نظری نکرده‌اند.
ایران و گروه موسوم به 1+5 تازه‌ترین دور از مذاکرات هسته‌ای را از روز سه‌شنبه در شهر مسقط عمان آغاز می‌کنند. همچنین قرار است وزیران خارجه ایران و آمریکا از فردا به مدت دو روز با حضور «کاترین اشتون» هماهنگ‌کننده گروه 1+5، در همین شهر دیدار کنند


منبع : shoaib-nazari[dot]mihanblog[dot]com[slash]post[slash]4834

پایگاه اطلاع رسانی دلاوران , اولیای موسسه منظومه خرد روحانی , هواداران دکتر حسن روحانی آنچه , شادباد مشایخ حسن روحانی, جالق کفش فروشی سعیدوحید jalgh , مشاهیر و بزرگان ملایر پرفسور , دوستانه رئیس‌جمهور بعدی ایران ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات