تبلیغات

خبرآنلاین هوایخبر فوری تعطیلی تهران در سه شنبه و چهارشنبه ۱۴ و ۱۵ آذر ۹۱

خبر فوری تعطیلی تهران در سه شنبه و چهارشنبه ۱۴ و ۱۵ آذر ۹۱

 

aloodegi yasgroup.ir  خبر فوری تعطیلی تهران در سه شنبه و چهارشنبه 14 و 15 آذر 91

بنابر اعلام استانداری تهران فردا و پس فردا (سه شنبه و چهارشنبه) تمامی مدارس و ادارات دولتی و غیردولتی تهران تعطیل هستند.

وضعیت آلودگی هوا همچنان در روز دوشنبه ۱۳ آذر ۹۱، در شرایط هشدار قرار داشت و پیش بینی شده است در دو سه روز آینده هم این شرایط ادامه داشته باشد.

به همین دلیل کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران در جلسه ای که بعد از ظهر امروز تشکیل داد، تصمیم به تعطیلی تهران گرفت.

مرتضی تمدن، استاندار تهران در این باره به خبرآنلاین گفت: برای جلوگیری از تشدید آلودگی هوا سه شنبه ۱۴ آذر و چهارشنبه ۱۵ آذر ۹۱ ادارات، مدارس، دانشگاه ها و وزارت خانه های تهران تعطیل است.

به گفته او این تعطیلی شامل بانک ها و مراکز اورژانسی و درمانی نمی شود.

با این حساب تمام ادارات و مدارس تهران تا شنبه آینده تعطیل هستند.

این تصمیم پس از جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران گرفته شده است.

سازمان هواشناسی البته پیش بینی کرده است از آخر هفته شرایط جوی ناپایدار به کمک هوای آلوده تهران و شهرهای بزرگ و صنعتی بیاید.

همچنین یوسف رشیدی، مدیر عامل شرکت کنترل کیفیت هوای تهران درباره آلودگی روزهای آینده چنین پیش بینی کرد: پیش بینی می شود وضعیت آلودگی هوا در پایتخت، فردا نیز به همین صورت باشد.

به گفته او براساس استانداردهای جهانی وضعیت کنونی آلودگی هوای تهران بسیار بد محسوب می شود: تقریبا در تمامی نقاط شهر وضعیت آلودگی هوا در شرایط بسیار بدی قرار دارد. شاخص آلودگی هوا در ایستگاه شهرری ۱۸۰ ، ایستگاه علم و صنعت و ایستگاه اقدسیه ۱۷۵ است. در واقع بیشترین میزان آلایندگی هوا را در این نقاط شاهد هستیم و میزان آلاینده ها در این نقاط به شرایط اضطرار بسیار نزدیک است.

 


منبع : click3[dot]rozblog[dot]com[slash]post[slash]201

خبر فوری تعطیلی تهران در سه شنبه , پیغام علی کریمی برای هواداران , در مصرف باد هم صرفه‎جویی کنید , خانم های ژاپنی طرفدار تیم ایران , تازه ترین اختراعات دنیا , بهترین فیلم‌های ؛رنگی؛ انگلیسی , کار نامزد کریستیانو رونالدو با ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات