تبلیغات

تصویب تحریمهای جدید علیه ایران استسنای جدید طرح غیرقابل وتوی تحریم‌ها علیه ایران را تصویب می‌کند

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از پولیتیکو، سناتور مارکو روبیو می‌گوید که سنای جدید آمریکا طرح تحریمها علیه ایران را تصویب خواهد کرد.

وی در مصاحبه با رادیو ملی آمریکا در روز چهارشنبه گفت: من فکر میکنم ما برای تحمیل تحریمهای جدید علیه ایران اکثریت مطلق را میتوانیم کسب کنیم و طرحی را تصویب کنیم که غیرقابل وتو باشد و دولت را ملزم کنیم که هر توافقی که با ایران حاصل شود را قبل از اجرا برای تصویب به کنگره ارائه کند.

وی افزود: ما آماده‌ایم که در اسرع وقت طرح تحریم‌های جدید را به تصویب برسانیم تا به محض شکست توافق هسته‌ای در 6 ماه آینده آن را اعمال کنیم.

در سنای جدید آمریکا 54 سناتور جمهوریخواه، 44 دموکرات و 2 سناتور مستقل حضور دارند.

پیش از این نیز چند سناتور آمریکایی تاکید کرده بودند که به محض تشکیل کنگره جدید موضوع افزایش تحریمهای جدید علیه ایران مطرح و به رای گذاشته خواهد شد.منبع : www[dot]epsnews[dot]blogfa[dot]com[slash]post-35132[dot]aspx

EPSnews سنای جدید طرح غیرقابل وتوی , جزئیاتی از تحریم جدید علیه ایران, منتظران المهدی عج شهر کشکسرای, دشت آبی قزوین تاثیر تحریمهای , تحقیق درسی تحریم علیه ایران, ظهور نزدیک است دیگر نباید خفت , حجت الاسلام احمد خوشخو باغستان ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات