تبلیغات

تجلیل از خادمان قرآنبرگزاری همایش تجلیل از خادمان قرآن و نماز در رضوانشهر

برگزاری همایش تجلیل از خادمان قرآن و نماز در رضوانشهررئیس اداره تبلیغات اسلامی رضوانشهر از برگزاری همایش تجلیل از خادمان قرآن و نماز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان، رئیس اداره تبلیغات اسلامی رضوانشهر با اعلام این خبر اظهار داشت: همایش تجلیل از خادمان قرآن و نماز با همت ادارات آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و تبلیغات اسلامی رضوانشهر برگزار شد.

وی افزود : در این همایش به 10 نفر از خادمان قرآن ، مربیان و مسئولین خانه های اداره تبلیغات اسلامی رضوانشهر لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود اهداء شد .

خاطر نشان می شود ، حجت الاسلام هادی حبیبی، امام جمعه رضوانشهر در این محفل معنوی، در خصوص ترویج فعالیت ها و برنامه های قرآنی سخنانی را بیان و خواستار افزایش کیفی برنامه های قرآنی در طول سال شد .

گفتنی است ، این مراسم با حضور جمعی از مردم و علاقمندان به کلام الهی 10 مرداد 92 در مسجد جامع شهرستان رضوانشهر برگزار شد.
منبع : rezvangi[dot]mihanblog[dot]com[slash]post[slash]1717

برگزاری همایش تجلیل از خادمان , استاد آموزش قرآن کودکان تجلیل , استاد آموزش قرآن کودکان, آموزش خط دوره فوق ممتاز مطالب , آموزش خط دوره متوسط علی اشرفی , فرهنگ, آموزش خط دوره مقدماتی علی ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات