تبلیغات

انتقال وجه از کارت ملت به کارت ملی از طریق اینترنتآدرس انتقال وجه "کارت به کارت" بانک ها از طریق اینترنت
آدرس انتقال وجه کارت به کارت  بانک ها از طریق اینترنت برای استفاده از خدمات انتقال آنلاین کارت به کارت وجه لطفا یکی از بانک های سرویس دهنده زیر را انتخاب کنید.

» بانک ملی https://epayment.bmi.ir/SecurePages/CardToCard.aspx

» بانک سامان https://acquirer.sb24.com/CustomerService/jsp/Login.jsp

» بانک پاسارگاد https://epayment.bankpasargad.com/PayOrder.aspx

» بانک اقتصاد نوین https://modern.enbank.net/CustomerService/jsp/Login.jsp

» بانک سرمایه https://cis.sarmayebank.com/

» بانک تجارت https://pg.tejaratbank.net/paymentGateway/moneyTransfer

» بانک پارسیان https://pib24.com/CustomerService/jsp/Login.jsp

» پست بانک http://www.postbank.ir/farazz/service-card2card.html

» بانک ملت  https://pgw.bpm.bankmellat.ir/pgwchannel/balance.mellat

» بانک کشارزی https://pg.agri-bank.com/User/AuthenticateCardHolder.aspx

» بانک شهر  https://ebank.city-bank.net/customermanager/viewLogin.html

  در بالا لیست بانک هایی رو که می تویند کارت به کارت وجه کنید، می بینید. البته بعضی بانک ها مانند بانک ملت شما می تونید عملیات کارت به کارت رو در اینترنت بانک خودتون، که شناسه شو قبلا از بانک گرفته اید، انجام بدید. پرواضح است که دارندگان کارت های این بانک ها بایستی دارای کارت با رمز دوم و عدد cvv2 بوده و بانک صادر کننده، کارت ایشان در شبکه شتاب را فعال کرده باشد. نکات تکمیلی:
انتقال کارت به کارت :طبق دستوالعمل بانک مرکزی دارندگان کارت برای انتقال وجوه خود و به لحاظ مسائل امنیتی باید از دروازه پرداخت اینترنتی بانک عامل خود اقدام مبادرت به انتقال وجه با سایر کارتهای شتاب نمایند . به عبارت دیگر فقط دارندکان کارتهای بانکهای معرفی شده بالا می توانند از طریق سایت اینترنت بانک وجوه خود را منتقل نمایند .
- در روال واریز وجه چنانچه عملیات انتقال وجه شما بصورت کامل انجام نگیرد یک شماره پیگیری دراختیار شما قرار می گیرد که دارنده کارت می تواند با ضمن مراجعه به گزارشهای بانک وضعیت گردش خود را بررسی نماید .
- میزان انتقال وجه از طریق این سامانه در طول 24 ساعت حداکثر سی میلیون ریال است.منبع : webcash[dot]mihanblog[dot]com[slash]post[slash]19

آدرس انتقال وجه کارت به کارت , جستجوگر پرداخت اینترنتی قبوض, فروش آنلاین کارت شارژهای , معرفى برنامه همراه بانک ملت, درآمدزایی از طریق روش Pay Per Lead , مطالب سایت رندوم عبور از فیلتر, استخدام نیوز جزئیات کامل طرح ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات