تبلیغات

الجیش داشتیمابراهیم زاده: از نتیجه بازی الشباب_الجیش شوکه شدیم

مهاجم تراکتورسازی گفت:امیدوارم همانطور که آغاز خوبی در آسیا داشتیم،پایان خوبی هم داشته باشیم و با روحیه به مصاف آلومینیوم برویم.

مسعود ابراهیم زاده درباره شکست تیمش مقابل الجزیره در امارات اظهار داشت:خیلی حیف شد که نتوانستیم این بازی را با برد پشت سربگذاریم.در این مسابقه فرصت های زیادی برای زدن گل داشتیم اما در نهایت شکست خوردیم.زمین خوب بود،شرایط جوی هم متعادل بود و همه چیز برای برد ما مهیا بود.

وی درباره اینکه چرا در این مسابقه به میدان نرفت گفت:نظر کادر فنی بود.من مشکلی برای حضور در میدان نداشتم اما صلاح نداستند بازی کنم.البته بین دو نیمه تونی به من گفت خودت را خوب گرم کن و آماده باش اما این اتفاق نیفتاد.به هر حال این نظر کادر فنی بود و من اعتراضی ندارم.
ابراهیم زاده افزود:وقتی متوجه نتیجه بازی الجیش با الشباب شدیم،همه در شوک فرو رفتیم.ما با هر دو تیم بازی کردیم.نمی گویم تبانی شده است اما چطور ممکن است الجیش سه گل به الشباب زده باشد.با این وجود صعود ما دست خودمان بود و این فرصت را به راحتی از دست دادیم.
وی درباره بازی مقابل الجیش عنوان کرد:درست است این بازی تشریفاتی است اما می خواهیم به عنوان یک مسابقه تدارکاتی برای دو بازی آینده در لیگ برتر از آن استفاده کنیم.امیدوارم همانطور که آغاز خوبی در آسیا داشتیم،پایان خوبی هم داشته باشیم و با روحیه به مصاف آلومینیوم برویم.منبع : tiraxturbayragi2[dot]blogfa[dot]com[slash]post-145[dot]aspx

♥تراختوربایراقی2♥, علمی اموزشی صداي مادرم چقدر , الحوار العربي مکالمه عربی , ورزشی قرعه‌کشی لیگ قهرمانان , کرمانشاه فردا کاپیتان بختیار , فوتبال خبر حسینی شکست دادن کره , افق میمه با کاروان راهیان نور ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات