تبلیغات

اقدامات آقای باغچه بانکاشت حلزون تبریز
افتتاح نخستین مركز كاشت حلزون گوش شمال غرب كشور در تبریز

بدلیل اهمیت و تقدیر از خیر بزرگ شهر برادران مردانی آذر


نخستین مركز تخصصی كاشت حلزون گوش شمال غرب كشور امروز با انجام نخستین عمل جراحی در تبریز آغاز به كار كرد

کودکان ناشنوا

رئیس دانشگاه علوم پزشكی تبریز بعد از ظهر امروز در مراسم افتتاحیه این مركز در جمع خبرنگاران اظهار داشت چهار استان همجوار آذربایجان شرقی از این پس خواهند توانست با افتتاح این مركز از خدمات ارائه شده در آن بهره‌مند شوند.

احمدعلی خلیلی در ادامه با بیان اینكه با افتتاح این مركز اقدامات در خصوص عمل‌های جراحی تسریع می‌یابد، تصریح كرد: افتتاح این مركز باعث كاهش مدت زمان طولانی در لیست انتظار عمل برای بیماران خردسال خواهد شد.

گوش

کاشت حلزون

وی كاهش هزینه خانواده‌های دارای كودك ناشنوا در مراحل بازتوانی پس از عمل را از جمله فواید مهم افتتاح این مركز در تبریز ارزیابی كرد و گفت: افتتاح این مركز منجر به آن خواهد شد كه این خانواده‌ها بار هزینه‌های زیاد مراجعه به تهران را برای كارهای پزشكی در این زمینه بر خود هموار نكرده و در بیمارستان كودكان تبریز اقدام به كاشت حلزون در گوش كودكان ناشنوا كنند.

این کودک بعد از جراحی کاشت حلزون برای اولین بار صدای مادرشو میشنوه! ببین چه ذوقی میکنه...
[http://www.aparat.com/v/lmzUN]

خلیلی در زمینه هزینه‌های مصرف شده برای افتتاح این مركز نیز اظهار داشت: بالغ بر 2 میلیارد و 500 میلیون ریال برای این افتتاح و راه‌اندازی این مركز هزینه شده است. وی گفت: مركز كاشت حلزون گوش شمال غرب كشور در تبریز قادر خواهد بود با یك عمل جراحی در هفته خدمات را لازم ارائه دهد.

خلیلی افزود: این مركز امكان گسترش فعالیت‌های خوبی را دارد كه در این میان خیران در راه‌اندازی این مركز مساعدت‌های غیرقابل انكاری را داشته‌اند و استمرار آن منجر به افزایش ضریب سلامت در منطقه خواهد شد.

ناشنوایی

رئیس بیمارستان كودكان تبریز نیز در مراسم افتتاح این مركز تخصصی در تبریز با بیان توانایی‌های كادر پزشكی این مركز اظهار داشت: پزشكان این بیمارستان قادر خواهند بود تا اعمال جراحی تخصصی در این بیمارستان را‌ روی كودكان داشته باشند.

شهرام عبدلی اسكویی افزود: كاشت حلزون گوش یكی از آرزوهای پزشكان این مركز درمانی بود كه در حال حاضر تحقق پیدا كرده و با همكاری هیئت‌های علمی دانشگاه علوم پزشكی، ریاست دانشگاه و خیران جامع عمل پوشیده است. وی افزود: این بیمارستان پاسخگوی توانمندی‌های پزشكان متخصص در راستای ارائه خدمات به كودكان نیست و امید است با ایجاد یك مركز جدید، صحنه‌ای برای نمایش تخصص‌های پزشكان این مركز ایجاد شده باشد.

کاشت حلزون گوش

[http://www.aparat.com/v/ram4n]این امر مهم با تلاش بزرگ مرد تبریز آقای مردانی آذر برای تعداد فعلا 60 کودک ناشنوا در تبریز میسر گردید در حالیکه هزینه کاشت حلزون در تهران حداقل 30 میلیون تومان میباشد!

مردانی آذراستاندار پیشین آذربایجان شرقی:
محبت صادقانه کودکان، بزرگترین اجر دنیوی برادران مردانی آذر استمردانی آذر خیر تبریزی

از بیمه و بیمارستانها و ارگانهای مدعی فایده ای نیست با این هزینه های ناجوانمردانه مگر این انسانهای باوجدان و منصف و مهربان بداد نیازمندان برسند...

خدا شفای همه مریض ها را بدهد و همه سلامت باشند...غلامرضا در تیر ماه 1305  ه.ش در تبریز متولد شد. وی به همراه دو برادرش از سال 1376 ه.ش مدرسه سازی را آغاز کرد و نخستین مدرسه¬ اهدایی خود را در تهران ساخت. این مرد آزاد اندیش مدارس دخترانه را به نام مادرش زهرا و مدارس پسرانه را به نام پدرش محمد نامگذاری می کرد. ایشان متاسفانه در 18 آذر  1385 ه.ش در دفتر کار خود به قتل رسید.

خیر تبریز


همچنین بیاد
میرزا جبار عسگرزاده معروف به جبار باغچه‌بان بنیان‌گذار نخستین کودکستان و نخستین مدرسه ناشنوایان ایران در تبریز است.
او همچنین اولین مؤلف و ناشر کتاب کودک در ایران است

باغچه بان

خدایا سایه چنین مردانی را برای شهر و کشور ما حفظ کن...


لینک پست جانبازان و معلولین شهر


منبع : tabrizlinks[dot]mihanblog[dot]com[slash]post[slash]491

تبریز ویکی لینکلر بزرگترین , تبریز ویکی لینکلر بزرگترین , شعرودوستی مطالب مهر 1386, نوید رهایی از فرقه تروریستی , مسجدسلیمان مطالب معلم, آنایوردم خطبه سرا نگین تالش , ایران سرفراز من,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات