تبلیغات

برچسب :

ما زندگینامه پروفسور

نوشته مرتبط با این برچسب :
مراهم اهدای منزل مسکونی به پرفسور ریچارد فرای

 

قبر پروفسور پوپ ایرانشناس آمریکایی در کنار پل خواجو - اصفهان         

                  

در همایش ایرانیان مقیم خارج ، دکتر فرخ سعیدی استاد دانشگاه هاروارد به پشت تریبون رفت و به معرفی استاد ریچارد فرای پرداخت و اظهار داشت: استاد فرای نخستین کسی است که از دکتر علی اکبر دهخدا لقب ایران دوست را گرفته است.

ریچارد فرای هم طی سخنانی اظهار داشت: سالهاست که خود را یک ایرانی می پندارم و آرزو من این است که مرگ مرا در کنار زاینده رود اصفهان، نصف جهان قرار دهد و بدینوسیله از رئیس جمهور ایران می‌خواهم که این تقاضای مرا بپذیرد .

در پاسخ رئیس جمهور هم خطاب به وی عنوان کرد: ما به جای آن یک باب منزل مسکونی در اصفهان به شما می‌دهیم که تا هر وقت بخواهید در آنجا زندگی کنید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

****************************************************************

 

پيست سرپوشيده موقعيت ممتازي براي اسكيت اصفهان است

نايب رئيس هيئت اسكيت اصفهان گفت: وجود تنها پيست سرپوشيده كشور در

اصفهان، موقعيت ممتازي را براي اسكيت اصفهان به وجود آورده است.

 

شادي ذوالقدر اظهار داشت:با توجه به شرايط استاندارد اين پيست، اسكيت‌بازان اصفهاني بر خلاف سال‌هاي گذشته كه مجبور به برگزاري تمريناتشان در پارك‌هاي سطح شهر بودند، مي‌توانند در شرايط مسابقه قرار بگيرند.
وي با بيان اينكه تمرين در اين پيست سبب ارتقاي سطح كيفي اسكيت بازان اصفهاني شده است، افزود: به دليل وجود اين سالن مجهز، فدراسيون اسكيت نگاه ويژه‌اي به اصفهان دارد و براي ميزباني مسابقات كشوري و حتي بين‌المللي حساب خاصي روي اصفهان باز كرده است.
ذوالقدر با اشاره به اينكه ميزباني رقابت‌هاي باشگاهي و قهرماني كشور مي‌تواند پيامدهاي مثبتي براي اسكيت اصفهان به همراه داشته باشد، بيان داشت: جدا از امكان كسب تجربه‌اي كه در اختيار اسكيت بازان اصفهاني قرار مي‌گيرد، ورزشكاران اصفهان آشنايي بيشتري با محل برگزاري مسابقات دارند.
وي با بيان اينكه بعد از ماه مبارك رمضان مسابقات انتخابي استان براي چهارمين دوره المپياد ايرانيان برگزار مي‌شود، گفت: مسابقات انتخابي در سطح شهرستان‌ها انجام شده و در مرحله نهايي منتخب شهرستان‌ها به همراه منتخب شهرستان اصفهان در ورزشگاه ازادي خوراسگان با هم رقابت مي‌كنند.
نايب رئيس هيئت اسكيت اصفهان افزود: براي كسب جايگاهي شايسته اسكيت اصفهان، اردوهاي فشرده‌اي را براي تيم منتخب استان در نظر گرفته‌ايم.منبع : isfahancity[dot]blogfa[dot]com[slash]post-40[dot]aspx

پروفسور پوپ در اصفهان


ISFAHANCITY مراهم اهدای منزل مس , صدای پای آب پروفسور آرتور , هر چی بخوای , ما زندگینامه پروفسور , دانستنیهای جالب, ان کوروش خاطره پروفسور , سینا اندیش اصفهان گنجینه هنر,
گزارش اشکال

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات