تبلیغات

برچسب :

بازی آنلاین مزرعه رایگان من

نوشته مرتبط با این برچسب :
بازی مزرعه رایگان من؟؟؟؟؟؟

بازی اینترنتی مزرعه رایگان من؟

همین حالا یک کشاورز نیمه وقت بشو ! بازی اینترنتی "مزرعه رایگان من" ، تمام نیازهای تو را برای داشتن یک مزرعه فراهم می کنه. تو می تونی انواع سبزیجات و میوه جات را در زمین کشاورزی اینترنتی ات کشت کنی و غذای مورد نیاز حیواناتت رو تامین کنی ! گوسفندای پشمالو، گاو های شاد و زنبور های وز وزو منتظر تو هستن !

تمام حیوانات برای رشد نیاز به غذا دارن. وقتشه که که سفری به شهرک گاو ها داشته باشی !انجمن های کشاورزان منتظر اومدن تو هستن. به خاطر همین نگاهی به این اطراف بنداز و در انجمن مورد علاقه ات عضو بشو ! به فروشگاه ابزار آلات سری بزن تا برای مزرعه ات وسایل تزئینی بخری. با این کار کلی مشتری برای خرید محصولات تازه به سمت مزرعه ات سرازیر می شن. از این پس تو باید محصولات طبیعی بفروشی ! با چیدن دکوراسیون زیبا، چشم انداز مورد علاقه و کلبه رویایی ات رو برای بازدید دوستانت آماده کن. سری به آسیاب بادی شهرک آرزو ها بزن و دستورپخت غذاهای مخصوص رو دریافت کن. همچنین می تونی برای کاهش زمان رشد گیاهان یا افزایش محصولات از دستگاه های مولد نیرو اونجا کمک بگیری.

این بازی در واقع نوعی شبیه سازی اقتصادی است که هر کسی می تونه با هر سنی اونو بازی کنه. برای همین نیازی نیست که یک کاسب یا تاجر حرفه ای باشی ! احتیاجی به دانلود نرم افزار خاصی نیست و برای بازی کردن تنها کافیه از همین مرورگر اینترنتی که داری باهاش کار می کنی، استفاده کنی. بازی "مزرعه رایگان من"، یک بازی جذاب اینترنتی هست که میلیون ها بازیکن در سراسر جهان داره.

داستان

یکی بود، یکی نبود. بره ای بود که در مزرعه ای زیبا واقع در یکی از خوش آب و هوا ترین ییلاق های دنیا زندگی می کرد . اون با چشیدن ذرت های خوشمزه ای که توی نور آفتاب می درخشیدند، گوش دادن به صدای قدقد دلنشین مرغ ها و دیدن گوسفندهایی که خودشونو با پشم هاشون گرم می کردند بهش احساس خیلی خوبی می داد.

یک روز بره کوچولوی داستان ما با دیدن کلبه ای که خیلی وقت بود کسی از اون استفاده نکرده بود ، گاو هایی که با صدای بلند ما ما می کردند و می خواستن بگن که خیلی وقته که کسی شیر ما رو ندوشیده و گوسفند هایی که به نظر می رسید خیلی وقته کسی فرصت نکرده پشم هاشون رو بچینه، به این نتیجه رسید که نباید این قضیه همین جوری ادامه پیدا کنه ! بره کوچولو با خودش فکر کرد که من به کمک کسی نیاز دارم تا به زمین های کشاورزی رسیدگی کنه، به زنبور ها غذا بده و پشم های گوسفندان رو بچینه. کسی که از کلبه مراقبت کنه و به اوضاع انجمن کشاورزان شهرک گاو ها رسیدگی کنه .

و موقعی که تو به "مزرعه رایگان من" برسی: مراقبت از مزرعه، نگهداری حیوانات و کمک به بره کوچولو برای دویدن در مزرعه .... منتظر پایان خوبی هستی؟ خوبه، پس آستین هاتو بالا بزن و چنگال رو بردار تا بتونی بوسیله مزرعه رایگان من شروع به جالب ترین کشاورزی در دنیا بکنی ! با میلیون ها بازیکن در سراسر جهان به صورت آنلاین این بازی را انجام بده تا بتونی با مدیریت اقتصادی بهتر مزرعه ات، اوقات شاد و سرگرم کننده ای رو داشته باشی !

ویژگی های بازی:

کاشتن، کاشتن، کاشتن!مراقبت از زمین های کشاورزی اینترنتی و کاشت بیش از 32 میوه جات و سبزیجات متنوع ! آنها را آبیاری کن تا حاصلخیر بشن و به حیوانات علوفه بده. دوست داری سرعت رشد هویج ها و ذرت ها رو افزایش بدی؟ برای این کار می تونی دستورالعمل کمکی بخری و آنها رو در آسیاب بادی تبدیل به مولد نیرو بکنی !

لذت داشتن یک طویله حیواناتاز گاو ها، مرغ ها، گوسفند ها و زنبور ها مراقبت کن تا اونها در طول بازی بهت شیر، عسل، تخم مرغ و پشم بدن. تو می تونی این محصولات رو تبدیل به سس مایونز، شکلات، پنیر و گلوله های پشم کنی و مستقیما آنها را به مشتری ها بفروشی. از این پس فقط محصولات طبیعی طرفدار دارند ! با بازی در این شبیه ساز اقتصادی نهایت لذت را ببر !

انجمن کشاورزان شما، منتظر شماست !تمام جذابیت این بازی به اجتماعی بودنشه: در انجمن کشاورزان به دوستان ات بپیوند ! با هم درخواست های اتحادیه رو تکمیل کنید و از این طریق مدال برنز تان را به مدال طلا تبدیل کنید و بین همدیگر معامله کنید ! در بازار از شیر مرغ تا جون آدمی زاد عرضه می شه. می تونی سبزیجات، توت فرنگی یا اسفناج اضافه ات را در بازار بفروشی یا کمی بذر جدید با قیمت ارزان بخری !

و این کل بازی نیست...هنوز خیلی مانده تا "مزرعه رایگان من" رو کشف کنی ! زمین کشاورزی ات رو با گونی های یونجه یا خرگوش های شنگول تزئین کن یا کلبه ات رو به سلیقه خودت تزئین کن ! از غرفه بلیت بخت آزمایی دیدن کن و روزی یک بلیت رایگان بردار. درخواست ها رو تکمیل کن و تا 45 مرحله از دستیار کشاورز به کشاورز حرفه ای تبدیل شو ! با بازی در "مزرعه رایگان من"،در لذت های زندگی روستایی غوطه ور شو
منبع : dellshekasteh1[dot]blogfa[dot]com[slash]post-15[dot]aspx

بازی های اینترنتی مزرعه رایگان من


دهکده زیبای ما بازی مزرعه , بازی اینترنتی مزرعه رایگان من, مزرعه رایگان من خلاصه ای از بازی, ویژگی های بازی معرفی بهترین , مزرعه رایگان من معرفی بازی , بازی آنلاین مزرعه رایگان من, مزرعه رایگان من آموزش خرید سکه,
گزارش اشکال

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات